VÍTE, KTERÉ AEROLINIE MAJÍ NEJLUXUSNĚJŠÍ A NEJEXKLUZIVNĚJŠÍ PRVNÍ TŘÍDU

VÍTE, KTERÉ AEROLINIE MAJÍ NEJLUXUSNĚJŠÍ A NEJEXKLUZIVNĚJŠÍ PRVNÍ TŘÍDU 1

Ať už patříte mezi ty, kteří létají rádi nebo ne, všichni máme jedno společné. Za své peníze chceme co největší pohodlí a nejkvalitnější služby. No ne vždy se tak stane, některé nízkorozpočtové aerolinie se snaží ušetřit kde se dá a tak do letadla s běžnou kapacitou 95 lidí přidají dalších 15 sedadel.

Samozřejmě, přímo úměrně jdou ceny letenek dolů no za cenu žádného nebo jen velmi malého komfortu. Pokud létáte a létáte pravidelně víte o čem mluvím. Toto je však záležitost menších aerolinií, které létají na kratší vzdálenosti a luxus je skutečně adekvátní ceně.

Avšak neustálý poptávka po zlepšování kvality služeb a pohodlí ze strany pasažérů který stráví ročně stovky hodin ve vzduchu nutí přepravní společnosti vytvořit co nejpohodlnější obytné kabiny jaké si jen umíte představit. Je však třeba podotknout, že ceny za letenky startují na 10.000 €.

Velké polohovatelné křeslo, dostatečný prostor na nohy to všechno je jen začátek. Portál TheRichest připravil video, ve kterém ukazuje ty nejluxusnější první třídy ze všech.