VYBAVTE SI SVŮJ DOMOV NETRADIČNÍMI, EXTRAVAGANTNÍMI A LUXUSNÍMI DOPLŇKY

VYBAVTE SI SVŮJ DOMOV NETRADIČNÍMI, EXTRAVAGANTNÍMI A LUXUSNÍMI DOPLŇKY 1

Společnosti delightfull, Boca do lobo, Koke a Brabbu obsadily ve světě designu přední místa. Vyrábějí špičkový nábytek, doplňky a osvětlení té nejvyšší kvality a sdružují světových designérů, kteří pro ně navrhují neobyčejné, někdy extravagantní, ale především luxusní skvosty.

Limitovaná edice stolků EDEN se ukázala jako velký hit u sběratele. Jako materiál výrobce zvolil mahagon pokrytý plátkovým zlatem, který používá v různých kombinacích. Malý set (160 cm x 125 cm) tvoří sedm stolků s cenou 7 510 €, střední set (190 cm x 132 cm), jehož cena je 8 520 €, tvoří osm stolků a nakonec, velký set (230 cm x 140 cm) s 16 stolky stojí 14 760 €.

Zrcadlo PICCADILLY odráží nové koncepty, které se zaměřují na složité až neuvěřitelné konstrukce. Jeho rám ručně vyrobili portugalští mistři řezbáři z topolového dřeva. Cena: 13 936 €

Odkládací stolek NEWTON popírá všechny fyzikální zákony. Tento futuristický kousek je mladším bratrem jídelního stolu Newton. Materiál: hliník s černým lakem ve vysokém lesku, pozlacený, na vrchu desky se nacházejí zlaté platy. Cena: 21 478 €.

Odkládací stolek CAY má podle slov návrháře představovat lávové proudy během erupce sopky. Základní nohy stolku jsou z lité mosazi. Deska stolku je dřevěná nebo kovová. Záleží od výběru zákazníka. Rozměry: 33 cm x 33 cm x 53 cm. Cena je lákavých 7 840 €.

Jídelní stůl KOI inspirovala japonská kultura. Například jeho mosazná noha má připomínat šupiny koi, z čehož vznikl jeho název. Deska stolu se vyrábí ve dvou variantách – z akrylátového skla nebo mramoru. Rozměry: 130 cm x 130 cm x 75 cm. Cena: 14 260 €.

Malkiel SOFA dostala jméno po králi z knihy Genesis. Pozlacený rám obohacen přírodními motivy skvěle ladí s vínovým sametovým čalouněním. Materiál čalounění si můžete vybrat v několika barevných odstínech. Rozměry: 220 cm x 80 cm x 87 cm. Cena: 7 220 €.