VÝBĚR technologických vychytávek roku 2022 ½

VÝBĚR technologických vychytávek roku 2022 ½ 1

Logitech Litra Glow – světlo pro streaming

Pokud se nemůžete přimět ke koupi světla pro streaming, jaké mají influenceři, pro Vaše každodenní hovory prostřednictvím Zoomu, pak je tohle perfektní alternativa. Litra Glow od Logitech se připíná k horní části vašeho notebooku a vydává širokou a jemnou záři, a přestože je technicky navrženo pro streamery (tedy uživatele Twitch, kteří 2 dny nespali, takže potřebují lichotivé osvětlení), bude naprosto vyhovovat i pro každodenní pracovní schůzky. Můžete upravit také jeho jas a teplotu barev, abyste našli to nejlepší světlo pro Váš tón pleti.

Logitech Litra Glow, 59 GBP

 

Bang & Olufsen Beoplay Portal – sluchátka

„Stylová herní sluchátka“ zní trochu jako protimluv, ale firma Bang & Olufsen vše dělá trochu jinak. Nový bezdrátový Beoplay Portal od tohoto audio giganta odpovídá decentnímu designu s tím druhem technických funkcí, které potřebujete na hraní Modern Warfare: bezdrátovým připojením, 4 samostatnými mikrofony pro dokonale ostrou komunikaci, prostorovým zvukem s Dolby Atmos a aktivním potlačením hluku.

Bang & Olufsen Beoplay Portal, 449 GBP

 

Gramofon TEAC TN-280BT-A3

Renesance vinylu nevykazuje žádné známky ústupu. Po letech, kdy jsme své životy věnovali Cloudu, je jasné, že lidé mají zájem znovu věci vlastnit, zde konkrétně sbírku LP desek. A dalším krokem je najít gramofon, který vypadá tak dobře, jak zní. Rozhodněte se pro TEAC TN-280BT-A3 ve stylu 70. let let v ořechovém provedení; 2rychlostní gramofon s řemenovým pohonem je vybaven vestavěným Bluetooth, takže zde není žádné složité zapojování.

Gramofon TEAC TN-280BT-A3, 299 GBP

 

Philips 3v1: čistička vzduchu, ventilátor a topení

Říkalo se, že to nejde. Čistička vzduchu, ventilátor a topení, vše zabalené do jednoho elegantního balíčku? Ventilátor a topení jsou přece přirození protivníci a přidání čističky vzduchu by zaručilo, že by každé takové zařízení skončilo velké a neforemné jako počítač z 60. let. Společnost Philips však vytvořila skutečné zařízení 3 v 1, kde ventilátor osciluje 350° a zajišťuje, že (teplý či osvěžující, ale vždy vyčištěný) vzduch je distribuován po místnosti.

Philips 3 v 1, 239,99 GBP

 

Zařízení na podporu spánku Dodow

Máte problémy se spánkem? Možná vždy bojujete s tím, abyste vypnuli mozek. Existuje spousta tzv. metod vnímavosti, které můžete použít, abyste to napravili, ale Dodow je možná nejjednodušší technologický přístup. Je to jednoduché zařízení, které promítá na strop metronomickým tempem (po dobu 8 až 20 minut) modré světlo, které přizpůsobíte svému dechu. Měli byste zjistit, že zaměření pozornosti na cvičení uklidní Vaši mysl a za chvíli budete spát.

Dodow, 49,99 GBP

 

Bezdrátová nabíječka Samsung

Je to sice zařízení Samsung, ale cenově dostupná a nenápadná bezdrátová nabíječka funguje také s telefony Apple a Android, stejně jako se sluchátky, která jsou pro tuto funkci nastavena. O dokončení nabíjení Vás informuje LED kontrolka, která se v noci ztlumí, aby nerušila Váš spánek, a podpora 9W rychlého nabíjení zajistí, že práci dokončíte rychle.

Bezdrátová nabíječka Samsung, 27,30 GBP

 

Zlacený masážní přístroj Theragun PRO Limited Edition

Pokud nás turecký kuchař Salt Bae něco naučil (kromě chaotických metod používání koření), pak to, že pokrýt něco zlatem je klíčem k úspěchu. Je tedy samozřejmé, že Vašemu tréninku prospěje tento pozlacený masážní přístroj Theragun PRO, kterých bylo vyrobeno pouze 550 (na zařízení je vyryto zakázkové sériové číslo.)

 

Masážní přístroj Theragun Mini

Spousta sportovních profesionálů chválí Theragun, rychlý masážní přístroj pro hluboké svaly navržený tak, aby napomáhal regeneraci a zmírňoval napětí, ale cena a velikost přístroje mohou být pro příležitostné návštěvníky posilovny neúnosné. Ale teď tu máme verzi Mini, malého, ale neméně výkonného bratra Theragunu, který nabízí 3 nastavení výkonu až do 2400 úderů za minutu. Je výborně přenosný a může se pochlubit novou technologií ztišení. I když jej nemůžete synchronizovat s aplikací, to je jen malý ústupek, který přináší výrazně nižší cena.

Theragun, 175 GBP

 

Kovový stojan Theragun Mini

Dobrá volba pro majitele Theragun Mini, kteří buď používají domácí posilovnu, nebo neustále ztrácejí věci v zásuvkách a přeplněných skříních. Jedná se o jednoduchý stojánek vysoký 16 cm, který Vám umožní zavěsit Vaše zařízení po použití a pomůže ho úhledně integrovat do Vašeho domova.

Kovový stojan Mini Theragun, 29 GBP

 

Masážní přístroj Therabody Wave Roller

Je navržen tak, aby se zlepšila flexibilita, urychlila regenerace a vytvořil všestranně uklidňující zážitek pro Vaše svaly. Therabody, přední společnost na trhu masážních pistolí, uvedla na trh pěnový válec s podporou Bluetooth určený pro cílenou úlevu před a po tréninku. Může se pochlubit špičkovou vibrační technologií, stejně tak jako 5 nastaveními intenzity a aplikací, která Vám umožní přizpůsobit si svůj přístup. Je navíc poměrně tichý a baterie vydrží 3 hodiny.

Theragun, 125 GBP

 

Rychlá nabíječka Tekzone Tiger 30W

I když není zrovna sexy (žádné zlato), rychlonabíječka 30W by mohla být tou nejlepší výhodnou koupí, kterou letos uděláte. Jak jste pravděpodobně uhodli, připojení telefonu nebo notebooku k tomuto konvertoru zrychlí nabíjení: vše, co potřebujete, je kabel s koncovkou USB-C (model je dodáván s USB-C ke kabelu Lightning , takže je ideální pro majitele iPhonů).

Rychlá nabíječka Tekzone Tiger 30W, 49,99 GBP

 

Sluchátka Bose Quietcomfort

Mluvili lidé tak nahlas i před lockdowny? Jste zpátky v kanceláři a kakofonie psaní na klávesnicích, telefonů, schůzek prostřednictvím Zoomu na běžné konverzace Vás náhle dohání k šílenství. Počkat, někdo právě zapnul rádio? Je čas zapojit sluchátka Bose QuietComfort, která jsou navržena se špičkovou technologií potlačení hluku, jenž Vám pomůže snížit hlasitost okolního světa. Také kvalita zvuku je skvělá a jsou to jedny z nejpohodlnějších sluchátek, jaké jsme kdy použili.

Bose Quietcomfort Earbud, 249 GBP

 

Fitbit Charge 5

Pátá iterace Fitbit Charge je méně hranatá než její předchůdci a zavedla pouzdro z nerezové oceli, avšak skutečná viditelná změna je v kvalitě displeje: je to stále zapnutý barevný dotykový displej AMOLED, kterým byly dříve vybaveny pouze dražší pouze modely této značky.  Kromě toho je přidána spousta skvělých zdravotních aplikací, jako je senzor elektrodermální aktivity (EDA), který hlásí úrovně stresu, a také aplikace elektrokardiogramu (EKG), která kontroluje ne/pravidelný srdeční rytmus. Jako fitness tracker má to nejlepší.

Fitbit Charge 5, 169,99 GBP

 

Sonos Beam (Gen 2)

Způsob, jakým sledujeme filmy, se změnil. Hollywoodská studia byla kvůli pandemii nucena přehodnotit své plány uvedení filmů a v dnešní době je stejně tak pravděpodobné, že velkorozpočtový film debutuje na streamovací službě jako na plátně kina. To znamená, že musíte vylepšit nastavení domácí zábavy a užívat si filmy přesně tak, jak to režisér zamýšlel.  Za tímto účelem Vám nová generace modelů reproduktoru pro domácí kino Sonos Beam poskytne panoramatický zvuk (s efektem Dolby Atmos 3D) v elegantním a decentním balení. Vše bylo vyladěno oscarovými zvukovými inženýry a specializovaná aplikace Vám pomůže přizpůsobit přístroj Vašemu vkusu (stejně jako připojit k dalším zařízením Sonos a přehrávat hudbu).

Sonos Beam, 449 GBP

 

Masážní přístroj Therabody + (RED) Theragun PRO

Svalová pistole, která tiší bolesti a zároveň zachraňuje životy? Až dosud pouhá fantazie, kterou realizovala Therabody a (RED), nezisková charitativní organizace věnovaná ukončení covid-19 a HIV/AIDS. Theragun PRO je nejvýkonnější a nejpokročilejší model na trhu, vybavený rychlostmi pohybujícími se od 1750 do 2400 úderů za minutu. Obsahuje také OLED obrazovku, 6 různých nástavců pro různé oblasti těla a aplikaci, která Vám umožní doladit Vaše zotavení.

Masážní přístroj Theragun PRO, 550 GBP

 

Philips Sonicare 9900 – chytrý elektrický zubní kartáček

Je to funkční (a nikoli zanedbatelná) investice, která Vás uklidní hned, jak ji použijete: každý potřebuje špičkový elektrický zubní kartáček. Sonicare 9900 je „nejchytřejší“ ze všech, kdy se přizpůsobuje Vašemu stylu čištění v reálném čase (upraví intenzitu, když jdete příliš tvrdě) a je dodávána s 5 nastaveními a koženým (nabíjecím) přenosným pouzdrem. K dispozici je také skvělá aplikace, která efektivně funguje jako hra: Vaše zuby se zobrazují na obrazovce a při čištění viditelně bělají, protože Vás aplikace vede k tomu, abyste každé řadě a úseku chrupu věnovali stejné množství času a pozornosti.

Philips Sonicare 9900, 299,99 GBP

 

Sluchátka Bang & Olufsen H95

Sluchátka Bang & Olufsen s potlačením hluku jsou k dispozici  hned ve 2 krásných podzimních barvách, kaštanově hnědé a námořnické modré. Sluchátka H95 dánské audio značky znějí stejně působivě, jako vypadají, a jejich ovládání je nenáročné: kolečko napravo ovládá hlasitost, zatímco kolečko nalevo utlumí okolní svět pomocí nejmodernější technologie ANC. Se zapnutou funkcí vydrží sluchátka až 38 hodin, bez ní 50 hodin. H95 jsou skutečně prémiová nabídka; luxusní, super pohodlné (náušníky jsou potaženy jehněčí kůží) a především skýtají ostrý zvuk nejvyšší úrovně.

Sluchátka Bang & Olufsen H95, 700 GBP

VÝBĚR technologických vychytávek 2/2