Záhadné zjevení v Austrálii12.11.2015

Záhadné zjevení v Austrálii12.11.2015 1

V roce 1927 otřásla městem Fernvale v Austrálii záhadná událost. Zjevení vystrašili obyvatel. V roce 1985 o nich promluvil svědek, který byl v době tajemného incidentu ještě dítě.

Všechno to začalo v noci, kdy se na obloze objevila záhadná světla. Podle svědka, který měl tehdy pouhých deset let, nějaká světla „tančila“ na nebi. Chlapec žil na farmě se svými rodiči a všichni zůstali šokováni, když se jejich stádo krav začalo chovat divně.

Krávy byly očividně rozrušené neznámým světlem na obloze. V tu noc jim zemřeli tři krávy a dvě prasata. Všechny uhynulá zvířata měla rány na krku a škrábance na těle. Sousedé se chlapcovým rodičům během dalšího dne svěřili, že je vystrašilo další zjevení. Ale dětem nechtěli nic prozradit.

Za několik nocí se chlapec probudil ze spánku na zvláštní zvuky. Rodiče ho odbyli, mysleli si, že jde pouze o výplod bujné fantazie jejich syna. Ale následující noc slyšeli záhadné zvuky i oni. Z obavy o vlastní bezpečnost zamkli a zatemnili všechna okna a dveře na domě.

 
2549997

Ráno byli dokořán otevřeny přední i zadní dveře. Mezi nimi byli na zemi otisky od gumáků. Další večer šel chlapec se sestrou domů od sousedů a spatřili živý létající objekt, který přistál na vrcholu kopce. Za svítání si rodina všimla devět metrů širokou skvrnu spálené trávy.

V ten den chlapce vystrašilo, když spatřil na stromě obřího ptáka. Rodiče mu řekli, že je to stejné zjevení, které vyděsilo i sousedy. Tak velkého ptáka nikdy neviděli a nebyl pouze jeden. Svědci viděli, že příšery s mimořádně velkými křídly pluli na obloze.

Zdálo se jim, že bestie, jak ptáky nazvali, komunikovali mezi sebou. „Jejich zvuky zněly jako konverzace, které jsem nerozuměl,“ řekl chlapec. Chlapcova sestra a otec byli také svědky zvláštního chování ptáků. Řítili se z kopce až těsně k domu a přitom házeli křídly.

Nakonec se objevil tichý, tajemný muž (no možná to vůbec nebyl člověk) v bílém obleku a botách, které mohli udělat zmiňované stopy. Z ničeho nic zmizel a spolu s ním i tančící světla na obloze, i obří ptáci. Od té doby je nikdo neviděl.

O této události je několik svědeckých výpovědí, a proto můžeme věřit, že v roce 1927 se ve Fernvale něco opravdu stalo. Ale i tak zůstává množství nezodpovězených otázek. Odkud tito ptáci přišli? Kdo byl ten tajemný muž? Co byla tančící světla na obloze?