Nejlepší luxusní hotely v Chorvatsku

Nejlepší luxusní hotely v Chorvatsku 1

Boutique Hotel Alhambra, Chorvatsko

Pobyt v Boutique Hotel Alhambra 5* s 51 pokoji zdánlivě zastaví veškerý čas a prostor. Nachází se v tiché zátoce Čikat a obklopuje ho nádherný borovicový les, přičemž tato bohatě zrekonstruovaná rezidence z roku 1912 (kdysi oblíbené královské útočiště) na ostrově Lošinj nešetří náklady při vytváření jednoho z nejluxusnějších zážitků „na míru“ v Chorvatsku. Stěny ze skla, čisté linie, koncepční osvětlení a současný výzdoba dodávají moderní pocit jeho nadčasové velkoleposti, které možná nejlépe oceníte pod slunečníkem na soukromé pláži nebo na terase restaurace. Tam si můžete dopřát tematický gastronomický zážitek a k tomu víno z jednoho nejlepších vinných sklípků v oblasti. 

Ubytování: Boutique Hotel Alhambra; akční nabídka zde

.

Hotel Monte Mulini, Chorvatsko

Nejlepší luxusní hotely v Chorvatsku 2

Hotel Monte Mulini 5* je jedinečný svým stylem s odvážným architektonickým konceptem, teplými a přírodními materiály, pečlivě vybranými detaily a souhrou designu, funkčnosti a elegance. Hotel umístěný v zelené středomořské krajině na svahu shlíží na krásnou malou zátoku a nabízí daleké výhledy na moře. Je to sem jen kousek pěšky kolem přístavu z Rovinje, jednoho z nejmalebnějších a nejromantičtějších měst ve Středomoří. Hotel se vyznačuje exkluzivním zázemím, zejména restauracemi a vinným sklípkem, a také vysoce personalizovanými službami.

Ubytování: Hotel Monte Mulini; akční nabídka zde

15 plážových resortů v Chorvatsku

Sun gardens Dubrovnik, Chorvatsko

Nejlepší luxusní hotely v Chorvatsku 3

Sun Gardens Dubrovnik 5* se záviděníhodnou polohou na nábřeží a skvělou středomořskou zahradou nabízí jedinečný zážitek, a také snadný přístup k nespočtu atrakcí Dubrovníku. Prostorné apartmány a pokoje vynikající elegancí a pohodlím, přičemž se mohou chlubit nádhernými výhledy ze soukromé terasy či z balkonu. Hosté mohou poznávat bohatou gastronomickou nabídku 16 restaurací a barů, relaxovat v uznávaném spa a odpočívat u 3 sladkovodních bazénů nebo na soukromé pláži. Výlety a prohlídky „na míru“ zahrnují Dubrovník s jeho starým městem (UNESCO) nebo plavbu na nádherné ostrovy Elafiti.

Ubytování: Sun Gardens Dubrovnik; akční nabídka zde

Hlavní turistické atrakce Chorvatska

Palace Elisabeth, Hvar Heritage Hotel, Chorvatsko

Nejlepší luxusní hotely v Chorvatsku 4

Palace Elisabeth 5*, který se nachází v srdci města Hvar přímo nad radnicí, nabízí mimořádné výhledy na přístaviště a hlavní náměstí. Hotel je považován za památku s historií sahající do 13. století a s nádhernými benátskými a rakouskými architektonickými detaily. V roce 1899 byl palác přestavěn a dostal nové jméno Spa Hotel Empress Elisabeth po rakouské císařovně Sisi, štědré patronce rekonstrukce hotelu. S ohledem na bohatou historii a tradici hotelu se dnes instituce nazývá Palace Elisabeth a nabízí luxusní apartmány a pokoje s krásnými detaily a jedinečným designem, krytý bazén, terasy a spa, to vše s bezkonkurenčními výhledy na město a přístav.

Ubytování:Palace Elisabeth, Hvar Heritage Hotel; akční nabídka zde

Split a jeho hlavní atrakce

Grand Park Hotel Rovinj, Chorvatsko

Nejlepší luxusní hotely v Chorvatsku 5

Grand Park Hotel Rovinj 5* je ukrytý ve vonném borovicovém lese na pobřeží, s výhledem na ostrov Katarina a půvabné staré město Rovinj. Navrhl ho renomovaný italský architekt Piero Lissoni a nabízí výběr skvělé kuchyně se 6 restauracemi a bary, včetně luxusní restaurace Cap Aureo. Nesmíte si nechat ujít ani Albaro Spa, které Vám představí tajemství istrijského wellness. Zabírá 3800 m² a jedná se o největší centrum svého druhu na Istrii. Je umístěno na dvou patrech hotelu a má vnitřní a venkovní část, včetně 3 venkovních bazénů v nejvyšším patře skýtajícím skvělé výhledy. V areálu hotelu i s přístavištěm mohou hosté nakupovat v exkluzivních buticích a povečeřet v některé z restaurací.

Ubytování: Grand Park Hotel Rovinj; akční nabídka zde

.

Villa Dubrovnik, Chorvatsko

Nejlepší luxusní hotely v Chorvatsku 6

Díky téměř šesti desetiletím tradice a bezkonkurenční pohostinnosti patří Villa Dubrovnik 5* k nejslavnějším hotelům v Chorvatsku. Zrenovovaná Villa Dubrovnik, která se nachází na útesu nad prestižním okrskem Sveti Jakov v Dubrovníku jen pár minut od opevněného jádra s kulturními památkami, nabízí hostům luxusní ubytování a mimořádné výhledy na staré město Dubrovník a ostrůvek Lokrum. Dopřát si můžete individuálně nastavené kůry ve wellness klubu Villa Spa, objevovat gastronomické divy šéfkuchaře a těšit se z pohodlí a soukromí svého pobytu.

Ubytování: Villa Dubrovnik; akční nabídka zde

Objevte krásy chorvatského pobřeží na jachtě od Goolets