Pozvání na plavbu po Seině s večeří

Pozvání na plavbu po Seině s večeří 1

Představte si, že stojíte na břehu Seiny, obklopeni malebnými uličkami a historickými budovami, které dýchají romantiku a eleganci města Paříž. Zde, v srdci Francie, se připravujete na zážitek, který je stejně okouzlující jako samotné město světel – plavbu po Seině s večeří, která se pyšní tříchodovým panoramatickým menu na palubě celoskleněné říční lodi.

Vstupenky na tuto nezapomenutelnou plavbu k zakoupení zde online:

 

Při pohledu na řeku spatříte plovoucí skvost, kterým je loď společnosti Bateaux Parisiens – SEINO VISION, připravená vás vzít na cestu, jež bude hýčkat vaše smysly. Její prosklené stěny slibují nezapomenutelné výhledy na osvětlenou pařížskou architekturu, zatímco vy se budete oddávat chutím vybraných pokrmů.

S příchodem večera, přesně v 18:15, začne vaše gastronomické dobrodružství. K dispozici je pouze jedenáct míst, což zajišťuje intimní atmosféru a osobní servis. Vaše vstupenky jsou doručeny okamžitě, což vám umožňuje plánovat bez starostí a bez zbytečného čekání. A věřte, že 75 minut, které na lodi strávíte, bude naplněno nejen lahodnými chutěmi, ale i pohledy na ikonické pařížské památky.

Vstupenky jsou snadno dostupné na vašem mobilním telefonu, což znamená, že nemusíte mít obavy z tisku nebo ztráty papírové verze. Stačí předložit svůj telefon a můžete se vydat na palubu.

Na palubě vás čeká menu ‚all inclusive‘, které obsahuje výběr jídel à la carte – od předkrmů, přes hlavní chody, až po dezerty, vše čerstvě připravené přímo před vašima očima. Pro vegetariány jsou připraveny chutné alternativy, takže každý si může vychutnat kulinářské umění. K jídlu bude podáváno vínojedna láhev pro čtyři osoby – nebo nealkoholické nápoje, minerální voda a káva. A abyste si mohli odnést kousek Paříže s sebou, dostanete také brožuru zdarma.

Ačkoliv loď je bezbariérově přístupná, je důležité si uvědomit, že toalety jsou umístěny na dně krátkého schodiště, což může být pro některé návštěvníky nepříjemnost.

Během plavby se před vámi rozvine panorama města, které zahrnuje ikony jako Muzeum Louvre, Eiffelovu věž, Musée d’Orsay, Cathédrale Notre-Dame de Paris, Conciergerie a Grand Palais. Každý z těchto památníků svůj příběh a vy budete mít tu čest poznat je z jedinečné perspektivy – z klidné hladiny Seiny.

Setkání u Eiffelovy věže, toho nejromantičtějšího bodu v Paříži, je jen začátek. Jste připraveni se nechat unášet večerní atmosférou, pozorovat, jak se mění obloha a jak se rozsvěcují světla města, zatímco si vychutnáváte skvělé jídlo a pití?

Pro ty, kteří hledají ještě exkluzivnější zážitek, jsou k dispozici tři různé úrovně služeb: Dinner Cruise Service Étoile, Dinner Cruise Service Privilège s výhledem u okna, a Dinner Cruise Service Premier, která zahrnuje sedadlo v přední části lodi, šampaňské, výběr kvalitních vín a sýrový kurz. Bez ohledu na to, kterou možnost si vyberete, bude večeře vždy na vysoké úrovni.

Příjezd na místo je snadný díky různým možnostem veřejné dopravy. Ať už je to metro, RER nebo autobus, všechny cesty vedou k Port de la Bourdonnais, kde na vás bude čekat vaše plavba snů. Nezapomeňte přijít včas, nástup končí o 18:00 a odjezd je plánován na 18:15.

Případné zrušení nebo změny v plánu jsou možné až do 24 hodin před plánovaným odjezdem, což vám dává dostatečnou flexibilitu v případě, že by se vaše plány náhle změnily.

Tak co, necháte se zlákat a vydáte se na nezapomenutelnou plavbu, která vám odhalí kouzlo Paříže z perspektivy, která je stejně jedinečná jako město samo?