Nejlepší hotely pro obchodní cestující na Blízkém východě

Nejlepší hotely pro obchodní cestující na Blízkém východě 1

Abú Dhabí, Spojené arabské emiráty

Rosewood Abu Dhabi (úvodní foto) je jediný hotel značky Rosewood v SAE. Má méně než 200 pokojů a apartmánů, takže není obrovský, přesto nabízí 7 restaurací a salonků. Rezervace, které zahrnují přístup do Manor Clubu, zahrnují více než jen běžnou nabídku salonků: jídlo po celý den a večerní koktejly, ale také rychlé odbavení, slevy do spa, použití zasedací místnosti a fitness konzultace s osobním trenérem.

Akční nabídka ubytování Rosewood Abu Dhabi 5*

.

Ankara, Turecko

Nejlepší hotely pro obchodní cestující na Blízkém východě 2

Alegria Business Hotel je celý o obchodu, jak odpovídá jeho jménu. Otevřen byl v roce 2020 a kombinuje současný dekor s jednoduchým pohodlím. I když má méně než 150 pokojů, může se chlubit zařízením velkého hotelu, jako je restaurace, střešní bar,  spa, tělocvična a prostor pro pořádání akcí.

Akční nabídka ubytování Alegria Business Hotel 5*

.

Dauhá, Katar

Nejlepší hotely pro obchodní cestující na Blízkém východě 3

Alwadi Hotel Doha MGallery hosté těžko najdou závadu v prvním hotelu značky MGallery v Kataru. Chválí si jeho služby, jídlo a polohu v Msheireb Downtown Doha v blízkosti Souq Waqif, nejslavnějšího bazaru v Dauhá. Hotel má 4 restaurace (včetně arabské restaurace Sofra a venkovní O’Glacée), a také střešní bar s míchanými drinky inspirovanými chutěmi 28 zemí.

Akční nabídka ubytování Alwadi Hotel Doha MGallery 5*

.

Dubaj, SAE

Nejlepší hotely pro obchodní cestující na Blízkém východě 4

Sheraton Grand Hotel Dubai – v Dubaji najdete 4 hotely Sheraton, ale tento Sheraton má jako jediný v názvu „Grand“. Otevřen byl v roce 2015 a označení vzniklo k odlišení předních hotelů Sheraton, kdy tento se ocitl mezi 10 nejlepšími zařízeními, které označení dostaly. Hotel vysoký 54 pater má bar a bazén na střeše, a také slavnostní sál, kde může sedět 400 osob. 

Akční nabídka ubytování Sheraton Grand Hotel Dubai 5*

.

Istanbul, Turecko

Nejlepší hotely pro obchodní cestující na Blízkém východě 5

Raffles Istanbul se svou vynikající adresou v Zorlu Center stojí na vrcholu seznamu hotelů v největším městě Turecka. Každý pokoj má služby osobního komorníka 24 hodin denně. K dispozici je venkovní i vnitřní bazén, helipad a letištní služba „meet and greet”, která cestující provede zrychlenou pasovou kontrolou.

Akční nabídka ubytování Raffles Istanbul 5*

.

Izmir, Turecko

Nejlepší hotely pro obchodní cestující na Blízkém východě 6

Svalinn Hotel je oblíbená a praktická volba obchodních cestujících ve městě Izmir. Sazby za pokoje jsou nízké, ale získaná hodnota vysoká. Hotel nabízí vybavení, kterých si obchodní cestující cení: restauraci na místě, bar a patisserii , to vše jen pár kilometrů od Letiště Izmir Adnan Menderes.

Akční nabídka ubytování Svalinn Hotel 4*

.

Džidda, Saúdská Arábie

Nejlepší hotely pro obchodní cestující na Blízkém východě 7

Assila, a Luxury Collection Hotel, Jeddah – obchodní cestující při pobytu v městských hotelech mohou postrádat prostor, tento hotel ho však má. Nabízí pokoje, apartmány, a také velké apartmány s 1-4 ložnicemi. Je součástí hotelové skupiny Marriott’s The Luxury Collection a hotelové obchodní centrum není nic jiného než dodatečný nápad; jedná se o rušný prostor plný přirozeného světla a se službami kopírování a tisku.

Akční nabídka ubytování Assila, a Luxury Collection Hotel, Jeddah 5*

.

Jeruzalém, Izrael

Nejlepší hotely pro obchodní cestující na Blízkém východě 8
Cow Byre

American Colony Hotel se podobá spíše domovu než hotelu. Původní část hotelu byla kdysi palácem paši (vysokého osmanského úředníka) a jeho 4 manželek. Během historie dlouhé 120 let k hotelu přibyly 3 další budovy včetně Cow Byre, dříve stodoly, kde dnes najdete apartmány se soukromou terasou.

Akční nabídka ubytování American Colony Hotel 5*

.

Mekka, Saúdská Arábie

Nejlepší hotely pro obchodní cestující na Blízkém východě 9

Four Points by Sheraton Makkah Al Naseem je velký značkový hotel se vším všudy: fitcentrem, pokojovou službou 24 hodin denně a službami čistírny oděvů. Navíc při ceně apartmánů (s obývacími prostory a s mramorovou koupelnou) asi 125 USD je vhodný pro obchodní cestující, kteří si nemohou dovolit tolik utrácet.

Akční nabídka ubytování Four Points by Sheraton Makkah Al Naseem 5*

.

Rijád, Saúdská Arábie

Nejlepší hotely pro obchodní cestující na Blízkém východě 10

Radisson Hotel Riyadh Airport – cestovatelé v saúdském Rijádu, kteří se chtějí vyhnout půlhodinové cestě autem do města, se mohou ubytovat v tomto hotelu, který je vzdálen jen 5 minut autem od Mezinárodního letiště Krále Chálida. Pokoje jsou prostorné, od základních s rozlohou 63 m² až po velké vily s kancelářemi a soukromým bazénem.

Akční nabídka ubytování Radisson Hotel Riyadh Airport 4*

.

Tel Aviv, Izrael

Nejlepší hotely pro obchodní cestující na Blízkém východě 11

Krásná kombinace starého a nového, hotel The Norman Tel Aviv v Izraeli, byl otevřen v roce 2014 po osmileté renovaci jeho 2 budov: moderní hlavní budovy a historické obytné budovy vedle. Hosté v jeho 50 pokojích a apartmánech mají k dispozici nekonečný bazén na střeše, 2 restaurace, a také služby rychlé čistírny oděvů.

Akční nabídka ubytování The Norman Tel Aviv 5*