10 nejlepších luxusních resortů v Karibiku

10 nejlepších luxusních resortů v Karibiku 1

Como Parrot Cay, Turks a Caicos

Celebritami oblíbený COMO Parrot Cay (úvodní foto) je cenami ověnčený karibský luxusní resort ležící na vlastním soukromém ostrově s 1000 akry čisté přírody a měkkou písečnou pláží dlouhou 1,5 km. Exkluzivní ostrovní útočiště nabízí veškerý tropický luxus v kombinaci s bezchybným servisem značky COMO a s etickými holistickými terapiemi a kuchyní světové úrovně. Všechny pokoje a apartmány mají bílý interiér vybavený křesly s měkkým bavlněným povrchem, vzdušnými postelemi s nebesy a teakovým nábytkem. Skutečnými hvězdami jsou však soukromé vily s vlastním bazénem, přímým přístupem na pláž a s nonstop službami uznávaných komorníků od COMO.

Akční nabídka ubytování: COMO Parrot Cay

10 luxusních hotelů, kde můžete potkat celebrity

Jade Mountain, Svatá Lucie

10 nejlepších luxusních resortů v Karibiku 2

Jade Mountain nabízí zážitky patřící k nejfantastičtějším a nejluxusnějším v Karibiku, především pro novomanžele na svatební cestě. Jedinečný impozantní design resortu s individuálními lávkami vedoucími k výjimečným apartmánům s nekonečným bazénem a se sloupy obloženými kameny tyčícími se k nebi přivádí hosty k úžasu už více jak desetiletí. Celkem 29 apartmánů (nazývaných „svatostánky“) v Jade Mountain postrádá čtvrtou stěnu a představuje prostředí, z něhož můžete vnímat v plné kráse ikonickou dvojici vrcholků Pitons (UNESCO) a nádherné Karibské moře. 

Akční nabídka ubytování: Jade Mountain

.

Dorado Beach, Ritz-Carlton Reserve, Portoriko

10 nejlepších luxusních resortů v Karibiku 3

Někde mezi idylou a dokonalosti se nachází resort v Portoriku s tak výjimečným luxusem a vzácným charakterem, že působí hlavně na ty, kdo věří, že každá cesta by měla být objevnou cestou. Kdysi cukrová plantáž Dorado Beach, a Ritz-Carlton Reserve, zaujala obchodníka a vizionáře Laurance Rockefellera, který proměnil zdejší luxusní krajinu v nejexkluzivnější resort v Portoriku. Se svým klidným pobřežím, soukromými rezidencemi, luxusním spa a harmonickým smyslem pro místo, které mistrně slaďuje s přírodním prostředím, láká Dorado Beach od Ritz-Carlton Reserve hosty, kteří přicházejí okouzleni a odcházejí oněmělí.

Akční nabídka ubytování: Dorado Beach, Ritz-Carlton Reserve

.

Belmond Cap Juluca, Anguilla

10 nejlepších luxusních resortů v Karibiku 4

Belmond Cap Juluca je stylové plážové útočiště ležící na soukromém úseku pobřeží v zátoce Maundays Bay na exkluzivním ostrově Anguilla v britské Západní Indii. Luxusní idylický resort nabízí špičkový servis značky Belmond a zahrnuje patrně nejlepší pláž v Karibiku. Belmond Cap Juluca, zachycující charisma, charakter a půvab Karibiku, nedávno dokončil rozsáhlé renovace svých 23 nabílených vil v maurském stylu, čímž už tak bezchybný resort přenesl na ještě vyšší úroveň.

Akční nabídka ubytování: Belmond Cap Juluca

.

Hermitage Bay, Antigua

10 nejlepších luxusních resortů v Karibiku 5

Hermitage Bay je přírodní ráj, dokonalé útočiště pro každého, kdo chce uniknout stresům a vypětí moderního každodenního života. Soukromý luxusní all inclusive butikový hotel se nachází v dokonalé zátoce na západním pobřeží ostrova Antigua. Celkem 27 individuálních apartmánů stojí na pláži a na svahu kopce v krásné tropické zahradě v dokonalém soukromí, které umožňují okolní 140 akry zelené původní země. Hosté ležící v plantážním křesle na verandě se zde cítí jako přeneseni zpátky v čase do koloniálního období Antiguy – a to bez všech vymožeností luxusního hotelu. 

Akční nabídka ubytování: Hermitage Bay

.

Four Seasons Resort & Residences Anguilla

10 nejlepších luxusních resortů v Karibiku 6

V celém ultraluxusním resortu Four Seasons Resort & Residences Anguilla ležícím na karibském ostrůvku Anguilla tvoří moderní architektonické formy souhru s přírodním prostředím, zatímco kultivované současné interiéry od designérky Kelly Wearstler dodávají texturní kontrasty poklidnému plážovému prostředí. Od elegantních pokojů s výhledem do zahrady po vily u pláže s vlastním bazénem, široká škála luxusního ubytování v resortu vyhoví každému vkusu. A pokud by to nestačilo, resort leží na útesu shlížejícím na dvě z nejkrásnějších pláží na Anguille s nádherným měkkým bílým pískem a tyrkysovým mořem.

Akční nabídka ubytování: Four Seasons Resort & Residences Anguilla

.

Jumby Bay Island, Oetker Collection Resort, Antigua

10 nejlepších luxusních resortů v Karibiku 7

Jumby Bay Island (Oetker Collection) na 300 akrech soukromého karibského ostrova 3 km od Antiguy je luxusní útočiště s krásnou krajinou, majestátními palmami a úžasnými plážemi s bílým pískem. Dostupný je pouze lodí a není zde žádný náznak městské rušivosti, takže izolované soukromé útočiště zůstává po staletí nezměno. Resort má 40 vkusně vyzdobených pokojů a luxusních vil, které ztělesňují jak krásu přírody, tak tradici elegance s inspirativním okolím a jednoduchou kultivovaností. 

Akční nabídka ubytování: Jumby Bay Island

.

Amanyara, Turks a Caicos

10 nejlepších luxusních resortů v Karibiku 8

Amanyara ležící na ostrově Providenciales v souostroví Turks a Caicos je odlehlý ráj s nejlepšími prvky Karibiku. Ultraluxusní karibský resort u podmořských útesů v Mořském NP Northwest Point s potápěním patřícím k nejlepším na světě je spravován řetězcem Aman a zahrnuje nádhernou pláž s bílým pískem. Resort nabízí 40 pavilonů pro hosty s šindelovou střechou rozmístěných kolem pobřeží a má současné uspořádání a design, takže je otevřený pro pohledy a zvuky krásného tyrkysově modrého moře.

Akční nabídka ubytování: Amanyara

.

Rosewood Little Dix Bay, Britské panenské ostrovy

10 nejlepších luxusních resortů v Karibiku 9

Rosewood Little Dix Bay se nachází na jednom z nejlepších pobřeží v Karibiku, za pestrým bariérovým útesem, kde se mírné modré moře setkává s měkkým bílým pískem na oblouku pláže dlouhé necelý 1 km. Luxusní karibský resort je obklopen nezkrocenou divočinou ostrova Virgin Gorda, který je vulkanického původu a nabízí skalnaté kopce, tiché zátoky a čisté pláže. Ikonický komplex založil před více jak 50 lety Laurance S. Rockefeller. Resort byl nedávno znovu otevřen po kompletním redesignu luxusních pokojů a apartmánů, jeho 3 restaurací a celkovém vylepšení zahrad a venkovního uspořádání prostředí resortu.

Akční nabídka ubytování: Rosewood Little Dix Bay

.

Amanera, Dominikánská republika

amany

Amanera leží v krásné karibské džungli o rozloze 2170 akrů a shlíží na oceán z pláže Playa Grande, jejíž zlatavý písek ji řadí mezi nejkrásnější pláže v regionu. Resort nabízí první plně integrované golfové hřiště Aman a vynikající hrací pole a trávníky kolem. Amanera má 25 samostatně stojících domků casitas, které všechny nabízejí výhledy na oceán z rozsáhlé terasy, a také soukromou zahradu a bohatě zelenou střechu, která plynule splývá s okolím. 13 casitas má vlastní bazén.  

Akční nabídka ubytování: Amanera

Nová letoviska v Dominikánské republice, Karibik