10 hotelů nabízejících mimořádné zážitky

10 hotelů nabízejících mimořádné zážitky 1

Nejluxusnější hotely světa se v současnosti snaží nalákat svoji bohatou klientelu na originální bazény, honosné haly, exkluzivní lokality (jako jsou např. soukromé ostrovy, umístění hotelu vysoko na útesu nebo u nejkrásnějších pláží světa) a v neposlední řadě pokoje s vlastním malým bazénem a s úžasnou koupelnou. Ale někteří superbohatí rafinovaní světoběžníci, členové elity pohybující se po světě, chtějí ještě více od zařízení, kde se rozhodnou strávit svoji dovolenou. Proto některé ultra luxusní hotely nabízejí originální, unikátní (možná až příliš) luxusní zážitky pro svoje VIP hosty, k nimž často patří celebrity. Zde uvádíme výběr 10 výjimečných zážitků, které nabízejí některé hotely ve světě. 

 

Masáž 20 rukama v Grand Wailea Hotel, Havaj, USA 

10 hotelů nabízejících mimořádné zážitky 2

Grand Wailea 5*, který je součástí portfolia Waldorf Astoria, nabízí nejpřepychovější lázeňskou kúru světa: masáž 20 rukama současně. Luxusní kúra se doporučuje pouze zkušeným návštěvníkům lázním, protože souběžná masáž 10 maséry či masérkami představuje zahlcující stimulaci. Jeden se zaměřuje na hlavu, druhý na dolní levou stranu těla, třetí na dolní pravou stranu a a další dva na horní část těla včetně zad a pozadí. Švédská masážní technika se přitom provádí v dokonalé souhře.

Akční nabídka zde 

*

Přistaňte vrtulníkem na střeše hotelu Burdž al-Arab, SAE 

10 hotelů nabízejících mimořádné zážitky 3

Typická silueta hotelu Burj Al Arab Jumeirah 5*, lesknoucího se divu architektury v Arabském zálivu, je nejen úžasný hotel, ale také symbol moderní Dubaje. Spojen s pevninou je úzkou mírně zahnutou silnicí, ale není lepší způsob, jak se do slavného hotelu dopravit, než jejich vlastním vrtulníkem. Let dlouhý 15 minut s výhledem na zářící se panorama města v poušti vrcholí dramatickým přistáním na plošině hotelu ve výšce 28. úrovně.

Akční nabídka zde 

Burdž al-Arab, jak ho neznáte

*

Přileťte paraglidingem do Six Senses Zighy Bay, Omán

10 hotelů nabízejících mimořádné zážitky 4

Pokud by Vám nestačilo přistání vrtulníkem na střeše ikonického hotelu v Dubaji, existuje ještě dobrodružnější způsob jak se dostat do jiného hotelu jen asi 2 hodiny autem odtud. Na ománském poloostrově Musandam naleznete jeden ze skrytých klenotů světa, resort stejně tak mimořádný jako je jeho poloha s dramatickými horami na jedné straně a písečnou pláží dlouhou 1,6 km na druhé. Jako maximální zážitek příjezdu do hotelu může host přiletět vzduchem jako spolucestující s profesionálním paragliderem, který je přímo ze  Six Senses Zighy Bay 5*.

Akční nabídka: Six Senses Zighy Bay 5*

*

Navštivte soukromé kino v džungli v Soneva Kiri, Thajsko 

10 hotelů nabízejících mimořádné zážitky 5

V resortu Soneva Kiri 5* můžete sledovat klasické filmy pod hvězdami, což je návrat k tradici hollywoodské zábavy. Úžasné kino Cinema Paradiso v resortu spojuje tři vášně blízké srdci zakladatelů (Sonu Shivdasani a Eva Malmstrom): klasickou krásu a eleganci, ponoření se do přírody a relax s požitky… Filmové plátno v kině pod širým nebem je umístěno nad vodou umělé laguny zatímco terasovité hlediště je obklopeno džunglí.

Akční nabídkaSoneva Kiri 5*

*

Pochutnejte si na kaviáru pod hladinou v Conrad Maldives Rangali Island, Maledivy 

10 hotelů nabízejících mimořádné zážitky 6

Ithaa v Conrad Maldives Rangali Island  5*, která byla v roce 2014 New York Daily News zvolena „nejkrásnější restaurací světa“, leží 5 m pod hladinou moře a nabízí panoramatické výhledy 180° na pestré korály kolem. Očekávat můžete požitky, jako je kaviár při šestichodovém večerním menu, zatímco čtyřchodový oběd nabízí lehčí stravu, a přitom kolem Vás budou proplouvat barevné rybky. Restaurace Ithaa (v maledivštině „perleť“) se také může proměnit v úžasný soukromý pokoj (11 710 USD za noc).

Akční nabídka zde 

*

Přileťte soukromým hydroplánem do Cheval Blanc Rhandeli, Maledivy

10 hotelů nabízejících mimořádné zážitky 7

Některé resorty jsou natolik exkluzivní, že je možné se tam dostat pouze soukromým letadlem. Právě takový je Cheval Blanc Rhandeli 5*, které má vlastní hydroplán, navržený právě pro předopravu hostů. Před odletem z letiště Male mají hosté k dispozici soukromý salonek, kde si mohou odpočinout a občerstvit se. Na palubě letadla s koženým interiérem pak na ně čeká špičkové high tech vybavení a 40 minutový vyhlídkový let, na který se jen tak nezapomíná. Každý host dostane chladicí soupravu, která obsahuje ručníky, další potřeby a láhve kolínské vody Island Chic.

*

Pochutnejte si na dobrém jídle na stromě v Soneva Kiri, Thajsko

10 hotelů nabízejících mimořádné zážitky 8

Soneva Kiri 5* (úvodní foto) zabírá hned dvě místa na našem seznamu. Dětská touha vylézt do koruny stromů a najít zde přístřeší v jednoduché dřevěné stavbě (kde fantazie dostává křídla a sny se rodí) inspirovala unikátní zážitek Treepod Dining v Soneva Kiri , kde se dobré jídlo doslova dostává do nových výšin. Z bambusového koše umístěného vysoko ve vzrostlém tropickém pralese můžete pozorovat pobřeží poseté balvany a omývané mírnými vlnami, a přitom si pochutnávat na gurmánských lahůdkách a vybraných vínech, které Vám dopraví Váš osobní číšník při akrobatické jízdě na zipline.

Akční nabídkaSoneva Kiri 5*

 *

Nechejte se hýčkat mimořádnými službami Four Seasons ve výšce přes 9000 m

10 hotelů nabízejících mimořádné zážitky 9

Řetězec Four Seasons je Vaše vstupenka do nejúžasnějších destinací světa. Dnes však přináší luxus doslova do nevídaných výšek: můžete cestovat na palubě přizpůsobeného letadla Four Seasons Jet a přitom si užívat mimořádných služeb během celé cesty. Four Seasons Jet nabízí řadu fantastických programů a plánů, při kterých můžete křižovat po celém světě a moc objevovat až 10 mezinárodních destinací při jediné soukromé cestě.

* 

Ubytujte se na celý rok v exkluzivních resortech od Aman

10 hotelů nabízejících mimořádné zážitky 10

Aman je jedna z nejexkluzivnějších hotelových značek světa. A pokud jste si někdy přáli – možná ve svých nejdivočejších snech – aby Vaše zážitky u Aman mohly pokračovat do nekonečna, pak pro Vás máte dobrou zprávu. Ampersand Travel & Aman nabízí doposud nejúžasnější zážitek luxusu. Ten zahrnuje cestu do nejzajímavějších částí světa s ubytováním v každém z hotelů Aman v průběhu 1 roku, což v průměru znamená 11 nocí v každém hotelu Aman. Balíček Year at Aman (Rok v Amanu) začíná od 340 000 USD na osobu, ale zahrnuje lety v Business Class (obchodní třídě) a spoustu dalších výhod.

*

Vyplujte vlastní ponorkou na Laucala Island, Fidži 

10 hotelů nabízejících mimořádné zážitky 11

Resort Laucala Island na Fidži zakoupil za 1 mil. USD okřídlenou ponorka pro 2 osoby exkluzivně pro své hosty, kteří si chtějí prohlédnout hlubiny jižního Pacifiku a zůstat přitom v suchu. Od plutí po boku velryb přes pád do temných hlubin kolem podmořské stěny až po plavbu nad kolem vraků lodí, ponorka slibuje originální a bezpečné dobrodružství. Je navržena tak, aby skýtala pohodlí a výhledy 360° ze dvou akrylových kopulí, takže hosté mohou jen tak sedět, relaxovat a přitom pozorovat korálové útesy, spousty ryb, žraloky a vše ostatní, co žije v moři.