Nejluxusnější nové hotely otevřené v roce 2022

Nejluxusnější nové hotely otevřené v roce 2022 1

Plánujte dovolenou na rok 2023? Ať už patříte k těm šťastným, kteří mají dostatek prostředků na utrácení, nebo pouze sníte o luxusním útočišti, následující hotely představují potřebnou inspiraci. Odborníci z LTI vybrali 15 zařízení, 7 z nich v Evropě. Zde je výběr nejextravagantnějších nově otevřených hotelů v Evropě.

 

Nobu Hotel Santorini, Santorini, Řecko

Nejluxusnější nové hotely otevřené v roce 2022 2

Nobu 5* s dvouúrovňovým nekonečným bazénem na útesu s výhledem na severní pobřeží Santorini představuje dokonalé místo, kde můžete relaxovat a obdivovat přitom ostrovní scenérii v Řecku. Pokud Vám nestačí lenošení u bazénu, vydejte se po pěší turistické trase Oia-Fira vedoucí přímo kolem hotelu. Pro hotel Nobu je charakteristický japonský minimalismus mísící se s ikonickou bílou estetikou domů na Santorini, s přirozenými křivkami a tóny, tropickými palmami a vilami s bazénem. Ceny pokojů začínají od asi 600 EUR za noc.

Akční nabídka ubytování Nobu Hotel Sanorini 5*

.

Vista Palazzo, Verona, Itálie

Nejluxusnější nové hotely otevřené v roce 2022 3

Butikový hotel Vista Palazzo 5* je umístěn v sídle z 19. století s 13 pečlivě navrženými apartmány a 3 ložnicemi. Střešní bar překypující italským půvabem nabízí výhledy na střechy historických domů až k vlnícím se kopcům regionu Valpolicella orámované vlajícími bílými závěsy. Chladné večery je nejlepší strávit zavrtaný v knihovně nebo lenošící v tureckých lázních. Ceny pokojů začínají od asi 565 EUR za noc.

Akční nabídka ubytování Vista Palazzo 5*

.

Cali Mykonos Hotel, Mykonos, Řecko

Nejluxusnější nové hotely otevřené v roce 2022 4

Cali Mykonos Hotel 5*,  soubor 40 diskrétních vil-apartmánů leží mezi dvěma horami shlížejícími na Egejské moře a na soukromou hotelovou pláž. Můžete relaxovat v nekonečném bazénu se slanou vodou a obdivovat výhledy. Kaskádová forma hotelu sleduje přirozený tvar terénu a používá místní kámen včetně mramoru. Z okolních hor hotel přivádí pitnou vodu, v zahradě pěstuje ingredience na vaření, zatímco zelená střecha se stará o izolaci a čištění. Ceny začínají od asi 770 EUR za noc.

Akční nabídka ubytování Cali Mykonos Hotel 5*

.

Gleneagles Townhouse, Edinburgh, Skotsko 

Nejluxusnější nové hotely otevřené v roce 2022 5

Hotel se nachází přímo v srdci Edinburghu a jedná se o pobočku ikonického Gleneagles (sportovně zaměřeného venkovského sídla ve skotském městě Auchterarder). Můžete hledět na město ze střešní terasy nebo zamířit do restaurace s místní sezónní kuchyní a luxusním vozíkem s dezerty. Pokoje odpovídají tradiční památkové budově svým starožitným vybavením a dekorativní závěsy u postelí. Ceny pokojů začínají od asi 350 EUR za noc.

Akční nabídka ubytování Gleneagles Townhouse 5*

.

The Club House at Fontanelle Estate, Toskánsko, Itálie

Nejluxusnější nové hotely otevřené v roce 2022 6

The Club House at Fontanelle Estate je nový, málo známý klenot, který má pouze 15 elegantních pokojů a apartmánů. To však neznamená, že by zařízení bylo skromné: hosté se mohou těšit z přístupu do wellness, 3 restaurací, golfového zařízení a krásného venkovního bazénu. Tradiční venkovské sídlo obklopené toskánskými vinicemi představuje ideální místo, kde můžete uniknout všemu. Ceny pokojů začínají od asi 910 EUR za noc.

.

Rosewood Vienna, Vídeň, Rakousko 

Nejluxusnější nové hotely otevřené v roce 2022 7

Rosewood Vienna 5* umístěný v neoklasicistické budově velkolepých proporcí se nachází na ideálním místě na Petersplatz, jednom z nejznámějších náměstí ve starém městě. Střešní koktejlový bar nabízí výjimečné výhledy na ve Vídeň. Ceny pokojů začínají od asi 580 EUR za noc.

Akční nabídka ubytování Rosewood Vienna 5*

.

Passalacqua, Komské jezero, Itálie 

Nejluxusnější nové hotely otevřené v roce 2022 8

Passalacqua 5* je nejnovější projekt nejznámější hoteliérské rodiny v Itálii, Paola, Antonelly a Valentiny De Santis. Jedná se o sesterské zařízení ikonického Grand Hotelu Tremezzo u Komského jezera a odpovídá svému rodokmenu, s 24 okázalými apartmány, včetně největšího u jezera, v němž kdysi hrál na piano Bellini. Ceny pokojů začínají od asi 850 EUR za noc.

Akční nabídka ubytování Passalacqua 5*

Nejočekávanější hotely a resorty roku 2022