Nejlepší hotely pro obchodní cestující v Evropě

Nejlepší hotely pro obchodní cestující v Evropě 1

Brusel, B

Steigenberger Wiltcher´s se nachází na prestižní třídě Avenue Louise a jeho styl byl popsán jako „luxusní jednoduchost“, takže se jedné oblíbené místo obchodních cestujících v Belgii. Cestovatelé si mohou hotel nejprve prohlédnout online , virtuálně se projít po chodbách a nahlédnout do restaurací a sálů.

Akční nabídka ubytování Steigenberger Wiltcher´s 5*

.

Amsterdam, NL

Nejlepší hotely pro obchodní cestující v Evropě 2

Waldorf Astoria Amsterdam (úvodní foto) – hotel dosahuje nejvyššího skóre v hodnocení zákazníků mezi největšími finančními centry v Evropě (společně s Villa Spalletti Trivelli v Římě). Cestovatelé milují jeho polohu u kanálu, ale říkají, že hlavní jsou menší služby – večerní rozestýlání lůžka, čerstvé tulipány v pokoji, luxusní povlečení — díky kterým je hotel považován za jeden z nejlepších v Amsterdamu.

Akční nabídka ubytování Waldorf Astoria Amsterdam 5*

.

Berlín, D

Nejlepší hotely pro obchodní cestující v Evropě 3

Louisa’s Place – ve městě s bohatou nabídkou hotelů významných značek dosahuje nejvyšších pozic v hodnocení tento soukromý hotel pojmenovaný po královně Luise Meklenbursko-Střelické. Butikový hotel v západním Berlíně byl vybudován kolem roku 1900 a má 47 prostorných pokojů, každý s vysokými stopy a oddělenou koupelnou.

Akční nabídka ubytování Louisa’s Place 5*

.

Kodaň, DK

Nejlepší hotely pro obchodní cestující v Evropě 4
Charlottehaven Tower

Charlottehaven má hotelové apartmány ve dvou částech – větší jednotky v komplexu Garden a novější apartmány v budově Tower, které skýtají výhled 180° na město. Hotel nabízí kombinaci výhod soukromého domu (kuchyně, prádelny) a zařízení hotelu. Nedaleké zastávky metra a vlaku pak usnadňují cestování po městě.

Akční nabídka ubytování Charlottehaven 4*

.

Dublin, IRL

Nejlepší hotely pro obchodní cestující v Evropě 5

The Merrion je hotel v centru Dublinu, který dosáhl druhého nejvyššího celkového skóre v Evropě. Jeho 142 pokojů a apartmánů je rozmístěno ve 4 zrestaurovaných georgiánských městských domech z 60. let 18. století. Dále nabízí michelinskou restauraci (první v Irsku), 2 bary, spa a 6 konferenčních prostor.

Akční nabídka ubytování The Merrion Hotel 5*

.

Frankfurt nad Mohanem, D

Nejlepší hotely pro obchodní cestující v Evropě 6

Sofitel Frankfurt Opera naleznete na nám. Opernplatz nedaleko slavné frankfurtské Opery. Kromě své polohy v centru hotel vítězí u obchodních cestujících menšími službami, které přispívají k bezchybnému pobytu: v ceně ubytování je asistent pro parkování auta, minibar s nápoji, pokojová služba 24 hodin denně a stylové pokoje vybavené kávovarem Illy a zvukovým systémem Bose

Akční nabídka ubytování Sofitel Frankfurt Opera 5*

.

Ženeva, CH

Nejlepší hotely pro obchodní cestující v Evropě 7

Four Seasons Hotel des Bergues Geneva s mramorovými koupelnami, péřovými polštáři a balkonky s přímým výhledem na Ženevské jezero  se stále umisťuje mezi nejluxusnějšími ubytovacími zařízeními v Ženevě. Obchodní cestující mohou přesunout jednání na vyšší úroveň při soukromé prohlídce nedalekého muzea hodinářství Patek Philippe Museum nebo letu helikoptérou kolem vrcholu Mont Blanc, přičemž všechny náležitosti organizuje hotel.

Akční nabídka ubytování Four Seasons Hotel des Bergues Geneva 5*

.

Londýn, GB

Nejlepší hotely pro obchodní cestující v Evropě 8

The Langham London je britská instituce. Nachází se v londýnské čtvrti West End, má restaurace v čele s michelinským šéfkuchařem Michelem Rouxem ml. a bar Artesian, který byl zvolen za nejlepší světa už 4x za sebou. Cestovatelé, kteří si rezervují pokoje typu Executive nebo vyšší, získají přístup do The Langham Clubu, který nabízí vymoženosti, jako je soukromé odbavení, služby žehlení/lisování, celodenní nabídka jídla a soukromé konferenční prostory.

Akční nabídka ubytování The Langham London 5*

.

Madrid, E

Nejlepší hotely pro obchodní cestující v Evropě 9

Gran Hotel Ingles – není časté, aby malé zařízení předčilo velké hotelové společnosti, ale tomuto hotelu se to podařilo. Cestovatelé španělský hotel s 48 pokoji označují za „čistý luxus“: od elegantního interiéru až po víkendové koktejlové párty doprovázené živou hudbou. Hotel byl otevřen v roce 1886 a prý je nejstarší v Madridu.

Akční nabídka ubytování Gran Hotel Ingles 5*

.

Milán, IT

Nejlepší hotely pro obchodní cestující v Evropě 10

Hotel Viu Milan vede ne svými pokoji nebo restauracemi, ale kombinací obchodu a pohodlí („bleisure“). To proto, že hotel bere vážně spojení obchodních pobytů a relaxace: ranní jóga na terase, aperitivy po práci a večeře v restauraci Morelli v čele s italským michelinským šéfkuchařem Giancarlem Morellim.

Akční nabídka ubytování Hotel Viu Milan 5*

.

Oslo, N

Nejlepší hotely pro obchodní cestující v Evropě 11

The Thief Hotel na Tjuvholmen („Ostrůvek zlodějů“) byl nazván podle minulosti místa, které bylo semeniště zločinu. Dnes se však jedná o luxusní okrsek proslulý svou architekturou a uměním. Umění má přední místo také v hotelu, spolu s designérským nábytkem a luxusní severskou kuchyní.

Akční nabídka ubytování The Thief Hotel

.

Řím, IT

Nejlepší hotely pro obchodní cestující v Evropě 12

Historický Hotel de la Ville hned vedle Španělských schodů je hotel ze skupiny Rocco Forte (pojmenované po jedné z nejslavnějších rodin hoteliérů v Itálii). Obchodní cestující oceňují jeho střešní bar a centrální dvůr, ale je to jeho concierge (který pomáhá zasvěcenými tipy a s obtížně zarezervovatelnými restauracemi), co dává hotelu výhodu v italské metropoli.

Akční nabídka ubytování Rocco Forte Hotel de la Ville 5*

.

Paříž, F  

Nejlepší hotely pro obchodní cestující v Evropě 13

Hosté hotelu Le Bristol Paris mají prezidenta Emmanuela Macrona za souseda — Elysejský palác, oficiální sídlo francouzského prezidenta, je jen pár kroků odtud. Od služeb v bílých rukavičkách až po michelinskou restauraci Epicure, hotel představuje vrchol pařížské elegance a kulinářského umu.

Akční nabídka ubytování Le Bristol Paris 5*

.

Stockholm, S

Nejlepší hotely pro obchodní cestující v Evropě 14

Grand Hotel Stockholm je stylový hotel, který získal vynikající skóre díky svému zařízení a vybavení nejen ve Švédsku, ale v celé Evropě. Jeho skvělou polohou doplňují 4 restaurace, šampaňský bar, spa a tělocvična s osobním trenérem. Pokojová služba je k dispozici nonstop pro ty, kdo potřebují pracovat do noci.

Akční nabídka ubytování Grand Hotel Stockholm 5*

.

Vídeň, A

Nejlepší hotely pro obchodní cestující v Evropě 15

Palais Coburg Hotel Residenz – velkolepý hotel vybudovaný v roce 1845 je bývalé sídlo rakouské nejvyšší šlechty. Butikový hotel pouze s apartmány nabízí michelinskou restauraci a vinný sklep, který prý uchovává 60 000 lahví vína.

Akční nabídka ubytování Palais Coburg Hotel Residenz 5*

.

Curych, CH

Nejlepší hotely pro obchodní cestující v Evropě 16

The Dolder Grand sice otevřel své dveře hostům už v roce 1899, ale hotel mimo centrum Curychu působí téměř futuristicky. V interiéru najdete díla Salvadora Dalího a Jeana Tinguelyho, a také michelinskou restauraci a spa o rozloze 3995 m². Hotel se může chlubit mnoha slavnými hosty, včetně britského krále Karla III. nebo Rolling Stones.

Akční nabídka ubytování The Dolder Grand 5*